bilety teatr Warszawa

Majówka w Teatrze Capitol

„Prezent urodzinowy” w Teatrze Capitol, fot. C. Piwowarski

Warszawski Teatr Capitol zaprasza w Majówkę!

W repertuarze teatru nie zabraknie światowych komediowych hitów takich jak: „Prezent urodzinowy”, „O co biega?”, „Dwie pary do pary”, „Alibi od zaraz”, „Kochane pieniążki” czy „Kiedy kota nie ma…”

Widzowie na scenie będą mogli zobaczyć brawurowe kreacje aktorskie m.in: Katarzyny Skrzyneckiej, Olgi Bończyk,Lesława Żurka, Andżeliki Piechowiak, Waldemara Obłozy, Violi Arlak, Radosława Pazury, Jacka Lenartowicza, Małgorzaty Potockiej, Piotra Cyrwusa oraz Patricii Kazadi.

Po wybranych przedstawieniach na gości czekać będą dodatkowe atrakcje w cenie biletu. Teatr nie zapomina także o najmłodszych, na których już w sobotę 29 kwietnia czeka magiczne spotkanie z „Królową Śniegu” oraz na zwieńczenie Majówki niesamowita lekcja przyrody z wychowankami „The Capitol School of Warsaw” w spektaklu „Projekt Tuwim”.

„Kiedy kota nie ma…” w Teatrze Capitol, fot. C. Piwowarski

Po obu przedstawieniach na najmłodszych czekają angażujące animacje ruchowe w teatralnym foyer.

Niezależnie od pogody na Marszałkowskiej 115 niewątpliwie będzie się działo.
To będzie Capitalna Majówka pełna śmiechu, humoru i pozytywnej energii. Teatr otwiera się na widzów na godzinę przed każdym przedstawieniem, gdzie czas umila gościom muzyka na żywo, aromatyczne koktajle, aromatyczne kawa i słodkości serwowane w capitalnych barach.

Bilety i szczegóły www.teatrcapitol.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.