bilety teatr Warszawa

„Hity Buffo”. Recenzja

Hity Buffo. Natasza Urbańska

„Hity Buffo”, Fot: mat. prasowe Teatru Studio Buffo

„Hity Buffo” to pełen wrażeń i wspaniałych przebojów spektakl w reżyserii i choreografii Janusza Józefowicza.

Na spektakl składają się fragmenty „Wieczorów w Buffo”. Spektakl otwiera dynamiczny przebój Rickiego Martina „La copa de la vida” w znakomitym wykonaniu Natalii Srokocz, której towarzyszy zespół tancerzy. Piosenka pochodzi z „Wieczoru latynoskiego”, który cieszy się ogromnym powodzeniem publiczności.

„Hity Buffo” to przede wszystkim sto minut wspaniałej zabawy i rewelacyjnych głosów. Burzę oklasków zbiera Mariola Napieralska, która fenomenalnie wykonuję utwór Tiny Turner „The Best”. Rewelacyjnie przebój zespołu Wham! „Wake me up before you go go” zaśpiewa Natasza Urbańska. Piosenkarka skradnie serca publiczności również wykonując przebój z filmu „Frantic” Romana Polańskiego „Strange”. Artystce na scenie towarzyszyć będzie znana z „Tańca z Gwiazdami” para Janja Lesar i Krzysztof Hulboj, którzy rewelacyjnie zatańczą tango.

Kilka minut później przeniesiemy się z Francji do Rosji i usłyszymy „Biełyje Jerozy” w oryginalnej interpretacji Nataszy Urbańskiej. Na scenie pojawi się również czwórka tancerzy, którzy zatańczą tak, że dostaną od publiczności burzę oklasków. Po piosence „Biełyje Jerozy” swoje „5 minut” dostanie kilkukrotny Mistrz świata juniorów w breakdance, tancerz Teatru Studio Buffo Paweł Orłowski, który pokaże zapierające dech w piersiach swoje taneczne umiejętności.

Wywiad z Pawłem: Czterokrotny Mistrz Świata Juniorów w breakdance, Paweł Orłowski: Nigdy nie wolno się poddawać

Podczas spektaklu „Hity Buffo” usłyszymy również kilka przebojów z „Wieczoru Bałkańskiego” i „Wieczoru Włoskiego”. Usłyszymy m.in. mistrzowską interpretację piosenki Santany „Maria Maria”, którą zaśpiewa Jerzy Grzechnik. Artysta na finał wieczoru wykona również legendarny przebój Queen „Bohemian Rhapsody”.

Wieczór znakomicie prowadzi Janusz Józefowicz, opowiadając dowcipy i historię prezentowanych piosenek. Zaprasza również publiczność do wspólnego śpiewania i tańczenia. Aby zachęcić publiczność do tego, częstuję widzów winem.

Atrakcją wieczoru jest również zespół Carnival Stars – międzynarodowy zespół tancerek z Kongo, Meksyku i Kolumbii, którzy specjalizują się m.in. w tańczeniu samby brazylijskiej. W efektownych, skąpych kostiumach z piórami, swoim tańcem rozpalą do czerwoności męską część publiczności.

„Hity Buffo” to fantastycznie spędzone dwie godziny. Niezwykła choreografia Janusza Józefowicza, wspaniałe głosy artystów i niezapomniane przeboje gwarantują doskonałą zabawę. Po tak spędzonym wieczorze w teatrze, szkoda kłaść się spać. Po wyjściu z Buffo tanecznym krokiem, warto dać się ponieść nieskrępowanej zabawie w jednym z klubów stolicy. I poddać nocnej magii Warszawy.

Ewa Targoń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.