bilety teatr Warszawa

„Spowiedź” Andrzeja Grabowskiego. Już w niedzielę na TheMuBa.com!

Zabrakło biletów do teatru, strój wyjściowy nie wrócił jeszcze z pralni, a może po prostu najlepiej czujesz się oglądając spektakl na wygodnej kanapie? Nieważne jaki jest powód, w TheMuBa dbają o to, żeby to teatr dotarł do Ciebie. Niezależnie w jakiej strefie czasowej się znajdujesz i jakiego urządzenia używasz.
Już 3 marca 2019 o godz. 17:00 na platformie TheMuBa.com kolejna transmisja na żywo.

Tym razem będzie to poruszająca „Spowiedź chuligana”Andrzeja Grabowskiego! Osobisty monodram w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego transmitowany będzie prosto z Teatru Polonia w Warszawie.

Przedstawienie złożone z wierszy Sergiusza Jesienina, jednego z największych dwudziestowiecznych poetów, którego barwna i tragiczna biografia rosyjskiego poety przeklętego jest wyraźnie widoczna w jego twórczości. Wiersze układają się w historię o dojrzewaniu, o nadchodzeniu mądrości i roztropności, wreszcie o wspomnieniach czasu minionego.

Spektakl pomyślany w dwóch planach: filmowym, z młodym Andrzejem Grabowskim recytującym wczesne poematy Jesienina oraz współczesnym, w którym Andrzej Grabowski – po latach inny człowiek, inny aktor – interpretuje i śpiewa poezję Jesienina, wracając także do własnych wspomnień.

Andrzej Grabowski SPOWIEDŹ CHULIGANA, jako swój monodram, po raz pierwszy zaprezentował prawie ćwierć wieku temu (w 1992 r.). Nad obecną, zmienioną wersją scenariusza i inscenizacji pracował z Krzysztofem Jasińskim, który mówi, że „Andrzej Grabowski w spektaklu jawi się jako wrażliwy i mądry człowiek. Jako artysta dojrzał do tego, by spojrzeć wstecz, by skonfrontować teraźniejsze życie z przeszłością i dawną twórczością”.

„Jeśli ktoś myśli, że ja to Ferdynand Kiepski albo Gebels z Pitbulla, to się grubo myli. „Spowiedź chuligana” to pierwsze przedstawienie, gdzie mówię coś od siebie”– zapewnia aktor. Spektakl powstał w koprodukcji z Teatrem Stu z Krakowa.

E-bilet w cenie 29,90 PLN daje dostęp 72h, liczony od godz. 17:00 czasu polskiego w niedzielę 3.03.2019.

Bilety:

https://www.themuba.com/#/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.