bilety teatr Warszawa

„The End” – nowa komedia obnażająca mechanizmy show biznesu!

Kadr z filmu „The End”, fot. mat. prasowe

Ewa Lewandowska i Tomasz Mandes – ekipa producenci hitów  „UNDERDOG” i „365 DNI”, zakończyli zdjęcia do kolejnej kontrowersyjnej produkcji, obnażającej mechanizmy show biznesu.

Siedmiu sławnych aktorów daje się wciągnąć w grę, której finału nikt nie jest w stanie przewidzieć.

W chwili, gdy cały świat znajduje się w zawieszeniu, a przyszłość wydaje się więcej niż niepewna, gwiazdy otrzymują intratną propozycję. I choć nie jest ona szczytem ich ambicji zawodowych, nie zamierzają z niej zrezygnować

Seks, intrygi, zdrady, donosy, nielojalność, oszustwa, a wszystko przykryte sztucznym uśmiechem. To i dużo więcej demaskują twórcy filmu THE END.

Scenariusz inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami. Tymi, o których rozpisywały się media, ale i takimi, o których wiedzą tylko nieliczni.

Kadr z filmu „The End”, fot. mat. prasowe

„Myślę, że wiele gwiazd i celebrytów zobaczy siebie na ekranie. Niekoniecznie w świetle w jakim błyszczą na ściankach i w jakim sami chcieliby się pokazać” – mówi Ewa Lewandowska producent.

„Dobre kino musi być odważne, pełne emocji i poruszać zagadnienia, którymi widz jest żywo zainteresowany. Dlatego ten film taki właśnie jest. Pokazuje kulisy polskiego show bizu. Cieszę się, że znalazłem aktorów, którzy nie bali się pokazać jak jest naprawdę. Wymagało to od nich dużego dystansu do siebie i odwagi by narazić się kolegom z branży. Zaowocowało to genialnymi kreacjami, takimi, o których każdy aktor marzy” – mówi Tomasz Mandes reżyser.

To pierwszy polski film fabularny, który jest twórczym odniesieniem do trwającej wciąż pandemii.

W filmie zobaczymy, m.in.: Katarzynę Figurę, Magdalenę Lamparską, Janusza Chabiora, Przemysława Sadowskiego i Tomasza Karolaka. Premiera filmu w 2021 roku.

Jedna odpowiedź do “„The End” – nowa komedia obnażająca mechanizmy show biznesu!”

  1. Karina pisze:

    Dramat! Dawno nie widziałam tak słabego filmu. Po 40 minutach wyszlam z kina..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.