„Tyle Miłości” w Teatrze Studio Buffo

Fot: Materiały prasowe Teatru Studio Buffo

Miłość to niezwykłe uczucie. Spojrzenia, zachody słońca, ostatnie rzędy w kinie, wierzymy, że ta miłość nigdy nie przeminie…

Dla tych, którzy są zakochani i wszystkich tych, którzy z drugą połówką mają wspaniałe wspomnienia, duet Józefowicz & Stokłosa przygotowali spektakl „Tyle Miłości”. To przedstawienie przesycone jest miłością. Artyści Studio Buffo śpiewają najpiękniejsze szlagiery filmowe i kabaretowe o miłości okresu międzywojennego. Na ekranie towarzyszą im gwiazdy przedwojennego kina: Eugeniusz Bodo, Aleksander Żabczyński, Hanka Ordonówna. Dzięki temu technika filmowa przeplata się z techniką teatralną. W roli romantycznego narratora można zobaczyć Piotra Machalicę, który wyświetlany jest na ekranie.

Spektakl w Teatrze Studio Buffo to mieszanka niebanalnych pomysłów reżysera Janusza Józefowicza i pięknych głosów artystów teatru. Trudno się nie wzruszyć, gdy ze sceny wyśpiewane są najpiękniejsze słowa o miłości, historie o bolesnych rozstaniach dwojga kiedyś bliskich sobie ludzi, piosenki o tym, jak miłość potrafi wywrócić nasz świat do góry nogami. „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Tylko Ty”, „Wiem, że nie byłam dla Ciebie”, to tylko niektóre ze szlagierów, które wprowadzają widza w pełen tęsknoty nastrój.

Ale spektakl „Tyle miłości” to także kilka niezwykle śmiesznych scen. Lawinę śmiechu na widowni wywołuję Janusz Józefowicz wykonujący „Sexappeal”w przebraniu kobiety adorowany przez mężczyzn. Niezwykle zabawna jest aranżacja piosenki „Dobranoc oczka zmruż” w wykonaniu Nataszy Urbańskiej, którą próbują utulić do snu adoratorzy. Jeden z nich (Janusz Józefowicz), pod nieobecność pozostałych, próbuje wejść jej do łóżka…

Roztańczone, kolorowe widowisko na scenie przy Konopnickiej to ponad 1.5 godziny doskonałej zabawy w towarzystwie artystów Teatru Studio Buffo, którzy zachwycają umiejętnościami tanecznymi, siłą scenicznej osobowości i talentem wokalnym.

„Tyle miłości” to przedstawienie dla wszystkich tych, którzy chcą choć na chwilę oderwać się od codzienności i przenieść się do świata, w którym liczy się to co w życiu najcenniejsze. Bo kiedy darzymy drugą osobę prawdziwym uczuciem to życie nabiera jaśniejszych barw.

Dajcie się ponieść sile miłości…

Maciej Łukomski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.