bilety teatr Warszawa

„Wieczór Francuski” w Teatrze Buffo. Recenzja

"Wieczór Francuski"

„Wieczór Francuski”, Fot. mat. prasowe teatru

„Wieczór Francuski” w Teatrze Studio Buffo to dwie godziny doskonałej zabawy.

Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa postanawiają tym razem zabrać widzów do Francji, i zaprezentować na scenie przy ul. Konopnickiej największe francuskie szlagiery. Koncert prowadzi Janusz Józefowicz, który przybliża historię powstania piosenek, opowiada o wykonawcach, i częstuje widzów francuskim winem.

Podczas „Wieczoru Francuskiego” nie może oczywiście zabraknąć kankana rewelacyjnie wykonywanego przez tancerki teatru oraz Pawła Orłowskiego, który prezentuję popisy tańca breakdance.

Serca publiczności skradnie Natasza Urbańska śpiewająca „Libertango” – piosenkę wykorzystaną w filmie Romana Polańskiego „Frantic”. Na scenie partneruje jej para znana z „Tańca z gwiazdami” Janja Lesar i Krzysztof Hulboj, którzy rewelacyjnie zatańczą, w rytm tej piosenki, tango.

Bisom nie będzie końca, kiedy Janusz Józefowicz zaśpiewa słynny szlagier Brela „Nie opuszczaj mnie…”.

Piosenki z musicalu „Notre Dame de Paris” śpiewa Jerzy Grzechnik, który posiada niezwykłe możliwości wokalne. To bezsprzecznie jedna z największych gwiazd tego wieczoru.

Na koniec „Wieczoru Francuskiego” usłyszymy słynny przebój lat 80. zespołu Desireless „Voyage, Voyage”.

„Wieczór Francuski” w Teatrze Studio Buffo to dwie godziny wspaniałej zabawy przy przebojach znanych i lubianych. Wspaniałe głosy młodych wykonawców, popisy taneczne, wino i francuskie bagietki, którymi częstowana jest publiczność.

Maciej Łukomski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.