bilety teatr Warszawa

Muzeum Szczęścia i Iluzji – niezwykła sieć muzeów

Muzeum Szczęścia i Iluzji

Muzeum Szczęścia i Iluzji to niezwykłe miejsce, w którym można spędzić niezapomniane chwilę.

Muzeum Szczęścia i Iluzji to polska sieć muzeów działających w czterech lokalizacjach w Polsce. Pierwszą placówkę otwarto w Szczecinie w 2018 roku, rok później, kolejny oddział muzeum powstał w Zakopanym, następnie w Poznaniu i w Warszawie.

Muzeum to doskonałe miejsce dla miłośników portali społecznościowych, selfie i dobrej zabawy. Zaopatrzcie się w dobrze naładowany telefon, fajnie się ubierzcie i ruszajcie na podbój muzeum. Kolorowe labirynty, olbrzymiej wielkości donaty z kolorową posypką, huśtawki w kształcie truskawki, kiwi albo banana, to doskonałe tło do sesji zdjęciowej na Instagrama czy Fejsa.

Muzeum Szczęścia i Iluzji

Muzeum Szczęścia i Iluzji

Wiele emocji dostarcza wizyta w pokoju iluzji, gdzie wszystko jest do góry nogami albo sesja fotograficzna w różowej kuchni. Na amatorów szalonych zdjęć czekają wanny z kolorowymi piłkami, fotel w kształcie damskich ust i wiele innych atrakcji. Wszystko utrzymane jest w pastelowo – różowych kolorach.

Muzeum Szczęścia i Iluzji

Wizyta w Muzeum Szczęścia i Iluzji to idealna propozycja na szalone spotkanie ze znajomymi, z drugą połówką bądź wieczór panieński lub kawalerski.

http://behappymuseum.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.