bilety teatr Warszawa

Na co do teatru z drugą połówką? Nasze propozycje

Teatr

Na co wybrać się do teatru z drugą połówką? Wybraliśmy kilka najciekawszych spektakli na które warto zabrać partnera lub partnerkę.

„SEX DLA OPORNYCH”, TEATR POLONIA

Karol i Barbara, uzbrojeni w egzemplarz  poradnika”Sex dla opornych”, przyjeżdżają do modnego hotelu, aby naprawić swój związek… Sztuka w reżyserii Krystyny Jandy to rewelacyjne role Doroty Kolak i Mirosława Baki. Dużo śmiechu i przemyśleń na temat związków.

„Sex dla opornych”, fot. R. Jaworski

„SZALONE NOŻYCZKI”, TEATR KWADRAT

W zakładzie fryzjerskim zostaje popełnione morderstwo. Na miejscu pojawia się policja, która rozpoczyna śledztwo, do którego zostaje włączona publiczność. Od jej spostrzegawczości zależy, czy morderca zostanie odnaleziony. Ten interaktywny spektakl, z udziałem m.in. Grzegorza Wonsa i Lucyny Malec grany jest w Teatrze Kwadrat od ponad dwóch dekad (ponad 1000 przedstawień).

Szalone nożyczki

„Szalone nożyczki”, fot. mat. prasowe

„KRUK  Z TOWER”, TEATR DRAMATYCZNY

Nastoletni Kostia po śmierci ojca żyje w konflikcie z matką. Matka, postanawia przeprowadzić niecodzienny eksperyment. Tworzy fałszywe konto na Facebooku i nawiązuje kontakt z synem, którego nie doświadcza w rzeczywistości. Po pewnym czasie Kostia, nie wiedząc, że piszę z nim matka, zakochuje się w dziewczynie z Facebooka…

„Kruk z Tower” to pełen emocji spektakl ze świetnymi rolami Katarzyny Herman i Konrada Szymańskiego. To przedstawienie o miłości i potrzebie bliskości z drugim człowiekiem.

Kruk z tower

„Kruk z Tower”, fot. K.Bieliński

„METRO”, TEATR STUDIO BUFFO

„Metro” to legendarny musical Janusza Józefowicza, z muzyką Janusza Stokłosy. To historia miłości Anki i Jana. Musical „Metro” to opowieść o miłości, przyjaźni, spełnianiu marzeń i sile pieniądza. Te barwne widowisko, w którym debiutowali kiedyś Edyta Górniak i Robert Janowski, zagrano ponad 2.5 tysiąca razy. Dynamiczny choreografia, kolorowe światła, lasery i wspaniały śpiew, sprawiają, że wybór „Metra” na randkę to strzał w dziesiątkę.

Musical „Metro”, fot. W. Pepliński

„AIDA”, TEATR MUZYCZNY ROMA

Musical „Aida” skomponowany przez Eltona Johna to ponadczasowa historia miłosna o zakazanej miłości Aidy, nubijskiej księżniczki wziętej do niewoli przez Egipcjan, i Radamesa, kapitana egipskiej armii zaręczonego z Amneris, córką faraona. Broadwayowski musical w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego to wspaniałe głosy odtwórców głównych ról, nowoczesna scenografia i świetnie tanczący zespół taneczny.

„Aida”, fot. mat. prasowe teatru

„50 TWARZY GREYA”, TEATR POLONIA

Sztuka nawiązująca do „Pięćdziesięciu twarzy Greya” E.L. James – najsłynniejszego światowego czytadła dla kobiet. Na scenie spotykamy autorkę książki i dwójkę stworzonych przez nią postaci, które kłócą się z autorką o ich wizerunki i zalety intelektu i charakteru. W spektaklu zobaczymy, m.in. Mateusza Damięckiego i Magdalenę Lamparską.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.