Z Warszawy do Nibylandii – podróż przez zaczarowany Ogród Świateł

Ogród Świateł

Już wkrótce w Warszawie będzie można poczuć się jak w krainie marzeń i wyobraźni. Po dużym sukcesie
zeszłorocznej edycji Ogrodu Świateł – Alicja w Krainie Czarów w Krakowie, która zachwyciła blisko 300 000 zwiedzających, również i tej jesieni organizator wystawy, CD Lighting, zaczaruje aż 3 miasta: Warszawę, Kraków oraz Chorzów.

W Chorzowie, w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku o orientalnej tematyce jednej z baśni Księgi Tysiąca i jednej nocy: Lampy Aladyna (Lampa Aladyna – Ogród Świateł), w Krakowie, który porwie swoich mieszkańców w podróż po opowieści o Królewnie Śnieżce i Krasnoludkach (Królewna Śnieżka – Ogród Świateł).

Tematyka wystaw w każdym z tych miast będzie nawiązywała do innej bajkowej krainy. W zbliżającym się sezonie jesienno-zimowym na Warszawiaków czeka podróż do Nibylandii za sprawą plenerowej wystawy Ogród Świateł – Piotruś Pan. Będzie ona dostępna dla Zwiedzających przez 4 miesiące, więc każdy, kto chciałby poczuć się jak Dzwoneczek, Wendy czy główny bohater tej znanej na całym świecie opowieści, z pewnością znajdzie dogodny termin, by odwiedzić Ogród Botaniczny Powsinie.

Ogród Świateł – Królewna Śnieżka

Wydarzenie odbywać się będzie na wydzielonej powierzchni aż 10 hektarów parku, w pięknej scenerii skrzącej się od pół miliona świateł LED strojących zaczarowane drzewa.

Zobacz: „Piotruś Pan” w Teatrze Studio Buffo: O chłopcu, który nie chciał dorosnąć

Co dokładnie czeka na tych, którzy zdecydują się uciec z Piotrusiem Panem do świata Nibylandii?

Niemal 30 instalacji świetlnych oraz wiele unikatowych atrakcji multimedialnych takich jak np. choinka
multimedialna stworzona z 40 000 świateł LED, a także pokazy laserowe wraz z pełną oprawą dźwiękową oraz video-mappingi.

Ogród Świateł

Nie zabraknie elementów gier i wyzwań dla najmłodszych oraz wielu photo – pointów rozmieszczonych na terenie całej wystawy, takich jak wielki Pióropusz Wodza Pantery, Skrzynia Skarbów czy Paszcza Krokodyla. Wszystkie figury świetlne zostały otoczone multimedialnymi iluminacjami, które współgrają z dźwiękiem, obrazem i muzyką.

Bilety, w zależności od dnia, będą w cenach od 23 zł do 33 zł dostępne online na stronie www.ogrodswiatel.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.