bilety teatr Warszawa

Najbardziej imprezowe miejsca na świecie

Fot: Pixabay.com/ CCO Creative Commons

Imprezy w pianie albo w confetti, kolorowe drinki, klubowe kawałki grane przez najlepszych Dj – ów świata, najlepsze nagłośnienie i światło, i przede wszystkim dobra zabawa, a potem wracasz do domu o 8 rano na bosaka i myślisz sobie, że jeszcze nigdy takiej imprezy nie przeżyłeś:). Wybraliśmy specjalnie dla Was 8 najlepszych miejsc na świecie, w których można przeżyć „imprezę życia”.

RIO DE JANEIRO

To tutaj od 1723 roku, 4 dni przed Popielcem, odbywa się legendarny karnawał, w którym co roku bierze udział milion osób. W rytmie samby przez miasto przechodzi parada ubranych w kolorowe stroje z piórami tancerek. Zabawa trwa również na słynnej plaży Copacabana, gdzie po zmroku odbywają się imprezy, a na imprezowiczów w miejscowych barach czeka piwo i cachaça (rum z trzciny cukrowej). Liczne imprezy odbywają się również w słynnych dyskotekach i klubach ze striptizem, gdzie zabawa trwa do bladego świtu.

Zobacz: Rio de Janeiro: miasto samby, rumu i dobrej zabawy

Fot: Pixabay.com/ CCO Creative Commons

IBIZA

Ibiza uważana jest za stolicę światowego clubbingu. Ktoś kiedyś policzył, że znajduje się tutaj ponad 700 dyskotek i barów, w których rozbrzmiewają housowe beaty, techno i klubowe kawałki grane przez najlepszych Dj – ów świata. Nic więc dziwnego, że nawet port lotniczy Ibizy, wygląda jak nocny klub. Niektórzy zamiast zabawy w zatłoczonym klubie, wybierają imprezy na gorącym piasku. Najlepsza zabawa odbywa się na najdłuższej plaży na Ibizie, Playa Den Bossa, która nocą staje się parkietem dla tysięcy imprezowiczów.

Najlepsze imprezy odbywają się w klubie „Amnesia”, który działa od 1976 roku. To tutaj odbywają się słynne imprezy w pianie, które kończą się nad ranem. Kultowymi lokalami są kluby „Pacha”, „Eden”, „Space” i „Angel”, w których grają najlepsi Dj – e świata m.in. David Guetta czy Armin Van Burren. Legendarnym miejscem jest również Privilege, który jest największym klubem nocnym na świecie, gdzie jednorazowo może pomieścić się 10 tysięcy osób. Odbywają się tutaj imprezy w pianie, confetti czy z udziałem skąpo ubranych tancerek i tancerzy.

Zobacz: Amsterdam, miasto tolerancji, kultury i sztuki

AMSTERDAM

Amsterdam to miasto kanałów, rowerów i europejska stolica gejów i lesbijek. To tutaj odbywają się najlepsze imprezy w Europie z udziałem najlepszych DJ – ów na świecie. Warto odwiedzić dzielnice Leidseplein i okoliczne uliczki, gdzie koncentruje się bujne nocne życie miasta w licznych pubach, barach i restauracjach. Warto odwiedzić słynne kluby Paradiso i De Melkweg. Ten ostatni istnieje od 1973 roku na miejscu dawnej mleczarni. To w nim odbywają się najlepsze imprezy w Amsterdamie, które rozkręcają znani DJ-e m.in.: David Guetta czy Pete Tong.

Fot: Pixabay.com/ CCO Creative Commons

MIAMI

Po całodziennym opalaniu rzesze turystów ruszają na deptak Ocean Drive, przy którym znajdują się liczne bary i nocne kluby. Zabawa w nich, w kosmopolitycznym towarzystwie i przy wymyślnych drinkach, trwa do białego rana. Całonocne imprezy odbywają się również na plaży. Miami to miejsce, które nigdy nie zasypia, a życie nocne w Miami to legenda tego miasta. Najsłynniejszymi klubami w mieście jest Amnesia, Space, Liv i Mynt. Mężczyźni z pewnością odwiedzą jeden z erotycznych lokali, gdzie przy muzyce latino i techno tańczą na rurze długonogie piękności.

Fot: Pixabay.com/ CCO Creative Commons

LAS VEGAS

Las Vegas to luksusowe hotele, neony, kasyna, limuzyny, hazard, prostytutki, drogi szampan i zabawa, która nigdy się tu nie kończy. To tutaj w jeden wieczór można zostać milionerem albo spłukać się do cna. W mieście znajduję się niezliczona ilość kasyn. Amatorzy mocnych wrażeń mogą nocować w hotelu z lwami, albo wziąć „szybki ślub”. Wieczór w Las Vegas warto spędzić w luksusowych nocnych klubach, gdzie serwuję się wymyślne drinki i grają najlepsi Dj – e. I poczuć się choć na chwilę jak król życia.

BERLIN

Berlin to miasto, które nigdy nie zasypia. W mieście znajduję się niezliczona ilość klubów i knajp, w których zabawa nigdy się nie kończy. Warto odwiedzić takie kluby, jak: „Club der Visionäre”, „Chalet”, „Sisyphos” czy „Wilde Renate”.

Zobacz: Ibiza –  wyspa imprez

LONDYN

W Londynie znajdziecie najlepsze kluby w Europie. Koniecznie trzeba odwiedzić legendarny klub „Koko”, w którym odbywają się nie tylko najlepsze imprezy w mieście, ale również koncerty. Występowali tu m.in: Madonna, Prince, Lady Gaga czy…Maryla Rodowicz. Miłośnicy muzyki elektronicznej z pewnością przeżyją niezapomnianą noc w klubie „Ministry of Sound”, który został otwarty w 1991 roku. Imprezując w Londynie warto wpaść do klubu „Studio 338” . To jeden z najgorętszych adresów na klubowej mapie miasta.

KOŁOBRZEG

Kołobrzeg to słynne nadmorskie uzdrowisko przez jeden weekend w roku staje się imprezowym miastem Polski. To właśnie wtedy w kołobrzeskim amfiteatrze odbywa się Sunrise Festival. Do miasta przyjeżdżają fani muzyki elektronicznej, aby posłuchać swoich ulubionych wykonawców. Organizowana od 2013 roku impreza przyciąga co roku tłumy imprezowiczów, którzy bawią się do białego rana, tańcząc m.in. na kołobrzeskiej plaży. W tym roku festiwal odbywał się od 19 do 21 lipca. Na imprezie wystąpili m.in. Cosmic Gate, Armin Van Buuren, Alex Morph i W&W.

Piotr Pawlikowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.